| Katalógus >Egyéb >Karácsonyfa |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 1 |
| Vonalkód | IT5109 |
| Leírás (magyar) | 1000 leveles müfenyö, fém tartóval. 240 cm magas. PVC alapanyag. levél vastagság: 1 mm / 0,7 mm / 0.7 mm Levél hossz: 6 cm. 4 Kg. FIGYELEM! Minta készletböl származik, ezért a doboza esetenként nyitott/sérült lehet!!! A fa természetesen sértetlen. |
| Terméknév (angol) | Plastic Christmas Tree 240cm **1000** |
| Terméknév (magyar) | Plastic Christmas Tree 240cm **1000** |
| Terméknév | Plastic Christmas Tree 240cm **1000** (IT5109) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2012-11-26 17:07 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5109/Egyéb termékek/Karácsonyfa/Plastic_Christmas_Tree_240cm_%2A%2A1000%2A%2A |